MISIE BUDZĄ DZIECI

Szanowni Państwo,

Nasza szkoła włącza się w piękną akcję Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach, który przeprowadza już drugą zbiórkę nowych „Misiów pocieszycieli”, które będą towarzyszyły w codziennej pracy psychologom i pracownikom socjalnym Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach. W sytuacji kryzysowej miś pomoże nawiązać kontakt z dzieckiem, zminimalizuje jego strach i zaskoczenie. Misie będą z pracownikami w sytuacjach zagrożenia dobra dziecka, pracy z dzieckiem , a także w sytuacji podejrzenia lub stwierdzenia przemocy w rodzinie.

W tym roku część pluszaków ze zbiorki będzie przekazana dla podopiecznych

Kliniki Budzik w Warszawie.

Zbiórka rozpoczyna się 13.01.2020 r. i potrwa do 30.01.2020 r. Nowe misie można ofiarować bezpośrednio w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach lub w naszej szkole.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE MISIÓW DO POKOJU 3a

( z dołączoną karteczką: imię, nazwisko i nr.klasy)

LUB DO SEKRETARIATU

Uwaga! Przyjmujemy tylko nowe pluszowe maskotki

Zachęcamy Wszystkich do włączenia się w zbiórkę i udostępnienie informacji

Dominika Kowalczyk – Ptasińska Dyrektor OPS i Dorota Stec- koordynator akcji w SP im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym