SZKOLNE TALENTY NA WAGĘ ZŁOTA

     We wtorek, 15 stycznia 2020 odbyły  się w naszej szkole eliminacje do wielkiej gali „TALENT SHOW”. Uczniowie klas 4-8 zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, muzyczne, taneczne, recytatorskie, teatralne i sportowe. Jury miało bardzo trudne zadanie. Ostatecznie po długich dyskusjach i naradach wyłoniono Uczniów, którzy  już 28 stycznia podczas uroczystego koncertu zaprezentują swoje umiejętności przed naszą szkolnej społecznością. Wtedy też wszystkie klasy 4-8 wyłonią Zwycięzców tegorocznego „TALENT SHOW”.

W tym miejscu z przyjemnością gratulujemy wszystkim Uczestnikom, którzy zaprezentowali nam dzisiaj swoje talenty i podajemy listę Wykonawców, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu i wystąpią w koncercie galowym, czekając na Wasze głosy.

Czekając na tę wielką galę, chcemy podziękować Uczniom z klas siódmych oraz Pani Iwonie Zieleckiej za sprawne zaplanowanie i przeprowadzenie dzisiejszych przesłuchań, a także całemu Jury za serdeczną, ciepłą atmosferę podczas występów. Szczególne ukłony i gratulacje należą się Tosi Kilian i Ani Leśniewskiej z 7B, które w sposób niezwykle profesjonalny podeszły do Swego zadania i doskonale, z uwzględnieniem każdego szczegółu przygotowały całe przedsięwzięcie.

ab