ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ

Od wtorku, 04.02.20r. w nasze szkole można obejrzeć wyjątkową wystawę. Znajduje się ona na parterze między sekretariatami i na bocznej ścianę naprzeciwko sali nr 5. Prezentujemy tam prace uczniów wykonane w ramach zajęć edukacji filmowej.
Z wielkim talentem i zaangażowaniem uczniowie klasy 6B przygotowali makiety Śródziemia, które poznali dzięki powieści fantasy J.R.R. Tolkiena pt.: „Hobbit, czyli tam i z powrotem” oraz komiksy na podstawie „Bajek robotów” Stanisława Lema.
Natomiast Uczniowie klas 6-8 stworzyli PLAKATY NA CZEŚĆ KINA.
Bardzo dziękuję Wszystkim Młodym Artystom za zapał i chęć pracy twórczej, a Pani Lilianie Bogusławskiej i Pani Beacie Czerwińskiej za pomoc w zorganizowaniu wystawy. Słowa wdzięczności kieruję również do Oskara Jackowicza z 8C, Fryderyka Hoffmanna z 6D i Wszystkich Chłopców z 8C.
NIECH PRACA TWÓRCZA CIESZY I ŁĄCZY NASZY NASZĄ SZKOLNĄ SPOŁECZNOŚĆ

ab