GRAMY z WOŚP

Od 19 grudnia gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i  w holu głównym na większości przerw pojawia się puszka,  do której zbieramy datki na 31 finał, którego cel jest szczytny, ponieważ fundacja Jurka Owsiaka ma zamiar zakupić nowoczesny sprzęt do szybkiej identyfikacji bakterii, które mogą doprowadzić do sepsy.

23.01. br. klasa 4a zorganizowała kiermasz słodkości,  z którego dochód w całości przeznaczyła na wsparcie WOŚP. Przygotowane przysmaki cieszyły się wielkim zainteresowaniem i wszystkim bardzo smakowały.  Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie dzisiejszego kiermaszu i wypiekali, kupowali oraz sprzedawali ciasta, ciasteczka i inne smakołyki, a także tym, którzy kupując wsparli WOŚP.

Nasi uczniowie będą też chodzili z puszkami i zbierali pieniądze dla Orkiestry w dniu 28.01 i 29.01. Szukajcie ich i wspierajcie  w Auchan i przy kościele w Dziekanowie Leśnym.  Po zakończonej zbiórce ogłosimy ostateczna kwotę, którą udało nam się zebrać dla WOŚP.  Grajmy razem 😊

Katarzyna Leszczyńska

Jolanta Kryszkiewicz Bawoł