Rada Rodziców

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Dziekanowie Leśnym informuje, iż dnia 16 września 2021 roku podczas posiedzenia został wybrany Zarząd Rady Rodziców w składzie:
Przewodnicząca – Mariola Sosnowska
Wiceprzewodnicząca –  Izabela Kowalska-Ślusarz
Sekretarz – Monika Skrzypczyńska
Skarbik – Katarzyna Wojtunik

Rachunek Rady Rodziców

Drodzy Rodzice wpłat na rachunek Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Dziekanowie Leśnym prosimy dokonywać na konto:

Bank PKO BP: 60 1440 1387 0000 0000 1475 5675

Wpłaty możecie Państwo również przekazać do Skarbnika Klasowego.

Za wszystkie wpłaty bardzo dziękujemy!

Poniżej deklaracja do wpłat na Radę Rodziców. Można ją przekazać do Skarbnika Klasowego lub przesłać na adres e-mail rady rr.dziekanow@gmail.com. (poniższy plik do aktualizacji – jako pdf plus zmiana daty w tytule)

deklaracja-wplaty-skladki-na-poczet-rady-rodzicow-1

Zapraszamy na naszą stronę FB, tam zamieszczamy bieżące informacje: https://www.facebook.com/radarodzicowSPDziekanowLesny/

Informujemy również, że Rada Rodziców należy do programu: Przekaż 1 % podatku na działalność swojej szkoły. Jest to program, który umożliwia pozyskanie przez Radę Rodziców – za pośrednictwem Fundacji „Rodzice Szkole” dodatkowych środków na poprawę warunków nauczania i pobudzanie aktywności naszych dzieci.

Zachęcamy wszystkich przy okazji składania deklaracji rocznych za podatek dochodowy o przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji „Rodzice Szkole”, organizacji Pożytku Publicznego nr KRS: 0000268115; Cel szczegółowy: RR Szkoły Podstawowej w Dziekanowie Leśnym.