Kadra naszej szkoły w roku szkolnym 2023/2024

Nauczyciele

Nazwisko i imię nauczyciela:Przedmiot/ obowiązki:
Dziaduś Dawid – dyrektorTechnika
Kucharczyk Krystyna – wicedyrektorWychowawca świetlicy
Bednarska MagdalenaJęzyk angielski, wychowawca kl. 4a
Bielak AgnieszkaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 2c, reedukacja
Bliżewska AnnaMatematyka
Bliżewska KatarzynaJęzyk angielski, wychowawca kl. 8a
Bogusławska LiliannaPlastyka, technika
Dołgało MałgorzataNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 2b, reedukacja
Dominiczak KatarzynaNauczyciel współorganizujący kształcenie
Dwojak IreneuszMuzyka
Dziembowska AgnieszkaNauczyciel współorganizujący kształcenie
Figura KatarzynaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 1a
Frelik AgnieszkaWychowawca świetlicy
Frydrych DorotaWychowanie przedszkolne, wychowawca oddziału 0a
Goszczyńska-Kocbuch EdytaMatematyka
Hensler KatarzynaPsycholog szkolny
Janik EwaLogopeda szkolny
Karolina Kierońska – OlszewskaWychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
Kmieciak AgnieszkaInformatyka, innowacja – programowanie
Komendarczyk KrystynaJęzyk angielski, wychowawca kl. 8c
Krawczyński MaciejNauczyciel współorganizujący kształcenie
Kroczak JoannaReligia, wychowanie do życia w rodzinie
Kryszkiewicz-Bawoł JolantaWychowanie fizyczne, wychowawca kl. 5a
Kucharczyk MartaWychowawca świetlicy
Kukiełka MonikaNauczyciel współorganizujący kształcenie
Kuźnieców JanuszHistoria
Kwiatkowska WioletaJęzyk angielski, wychowawca świetlicy
Leszczyńska KatarzynaJęzyk polski, wychowawca klasy 4b, innowacja – edukacja filmowa
Lis DanutaReedukacja
Madej AnnaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 3b
Malanowska WioletaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 3c
Mateuszczyk Maria        Język niemiecki, doradztwo zawodowe
Matyjasiak JolantaBiologia, przyroda, chemia, wychowawca klasy 5b
Nadgrodkiewicz SylwiaWychowawca świetlicy
Nowicka RenataNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 1b
Pietrzak MonikaWychowanie przedszkolne, wychowawca oddziału 0c
Piworowicz MonikaNauczyciel współorganizujący kształcenie
Podowski MirosławEdukacja dla bezpieczeństwa
Ptasińska JoannaWychowanie przedszkolne, wychowawca oddziału 0b
Rogala KatarzynaWychowanie fizyczne, wychowawca kl. 7a
Rusiecka-Rutkowska BożenaReedukacja
Ruszkowska MariaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 2a
Siwek MarzenaJęzyk polski
Siwek-Jagodzińska EwelinaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 1c
Stec DorotaNauczyciel współorganizujący kształcenie, terapia SI
Strug MartaMatematyka, informatyka
Suchodolska-Kąkol AnnaNauczyciel współorganizujący kształcenie
Szcześniak AgnieszkaPedagog szkolny, pedagog specjalny
Śliwińska BeataFizyka, nauczyciel współorganizujący kształcenie
Tkaczyk KarolinaKierownik świetlicy
Trochimiuk AnnaGeografia, wychowawca klasy 7b, pedagog szkolny
Tyburska MonikaNauczyciel współorganizujący kształcenie – urlop
Tytkowski PiotrWychowanie fizyczne, wychowawca świetlicy
Wiechowska-Szerszeń AnnaChemia, plastyka, wychowanie do życia w rodzinie
Zajko BeataNauczyciel bibliotekarz
Zielecka IwonaHistoria, wiedza o społeczeństwie, etyka, wychowawca kl. 6a
Zielska PaulinaReligia
Zjawińska JoannaJęzyk polski, wychowawca klasy 6b, innowacja – edukacja filmowa
Żaboklicka MariolaNauczanie zintegrowane, wychowawca klasy 3a

Administracja

Bogdańska BarbaraSekretarz szkoły
Cieślińska EwaSekretarz szkoły
Królak TeresaSekretarz szkoły