Jadłospis  21.11-2.12.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), pulpet w sosie pomidorowym (z mąką pszenną, jajami, mleko), kasza bul-gur (pszenica), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Wtorek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami ze śmietaną (z mleka), potrawka z kurczaka (z mąką pszenną i mlekiem), ryż, sałatka z buraków,kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne (filet z mintaja) w panierce (z mąki pszennej, jaj), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaja, mąki pszennej), ziemniaki, marchewka na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Fasolowa (seler) z ziemniakami, makaron (mąka pszenna) z serem, śmietaną (z mleka)    i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet mielony (z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, bukiet warzyw z masełkiem (z mleka), kompot.

Wtorek

Kalafiorowa (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka), gyros z kurczaka w sosie jogurtowo-czosnkowym  (z mleka), ryż, sałata lodowa z papryką i cebulą, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, kotlet z ryby (filet z miruny,     z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z białej kapusty, kompot.

Czwartek

Kapuśniak (seler) z ziemniakami, klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną i jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka), pierogi leniwe z masłem    (z mąką pszenną, mlekiem), brzoskwinie, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!