Jadłospis 25.09.- 6.10.2023r.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry (z mąką pszenną, mleko), ryż, sałata lodowa z papryką, kompot.

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kurczak pieczony, ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąką pszenną) i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet z miruny z mąką pszenną), ziemniaki, kompot, gruszka.

Czwartek

Pieczarkowa z ziemniakami (seler) i ze śmietaną (z mleka), schab w sosie (z mąką pszenną), kopytka (z mąką pszenną i jajami), mizeria ze śmietaną (z mleka), kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) ze śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), brzoskwinie, kompot.

Poniedziałek

Krupnik z ziemniakami (seler, jęczmień), pierogi z mięsem (z mąką pszenną), kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj), kompot.

Wtorek

Krem z dyni (seler) ze śmietaną (z mleka), kotlet schabowy w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Środa

Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba (miruna) smażona w panierce (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Zacierkowa (seler, z mąką pszenną, jajami) z ziemniakami, kurczak w sosie słodko-kwaśnym (z mąką pszenną, jajami), ryż, kompot, gruszka

Piątek

Fasolowa (seler), makaron (z mąką pszenną) z serem i śmietaną (mleka), truskawki, kompot.

Smacznego!!!