Jadłospis 27.02-10.03.2023 r.

Poniedziałek

Jarzynowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, jabłko.

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet schabowy w panierce (z jaj i mąki pszennej), ziemniaki, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z ryby (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta biała z koperkiem i sosem winegret, kompot, mandarynka.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ziemniakami i ze śmietaną (z mleka), indyk w sosie curry(z mąką pszenną), ryż, sałata lodowa z pomidorem ,papryką i ziołami, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka) i truskawkami, kompot.

Poniedziałek

Kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym(z mąką pszenną i jajami), ze śmietaną(z mleka) kasza gryczana, surówka colesław z majonezem (gorczyca i żółtka jaj), kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, ziemniaki, bukiet warzyw, sok jabłkowy.

Środa

Zupa pomidorowa z ryżem (seler), ryba smażona (filet sola z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej i marchewki, kompot, jabłko.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) z ziemniakami, schab w sosie własnym(z mąką pszenną)makaron penne( z mąki pszennej), sałatka z ogórka kiszonego i pomidora, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony( seler)ze śmietaną(z mleka), ryż z serkiem waniliowym(z mleka) z brzoskwiniami, kompot.

Smacznego!!!