Jadłospis 4.12- 15.12.2023r.

Poniedziałek

Zacierkowa (seler, mąka pszenna), kurczak w sosie curry (z mąką pszenną, mlekiem), ryż, sałatka z ogórka i pomidora, kompot.

Wtorek

Pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet schabowy panierowany (mąka pszenna, jaja), ziemniaki, marchewka gotowana z masełkiem (z mleka), sok jabłkowy.

Środa

Pomidorowa (seler) z ryżem i śmietaną (z mleka), ryba w warzywach (filet miruna, mąka pszenna), ziemniaki, kompot, jabłko.

Czwartek

Zupa kalafiorowa (seler) ze śmietaną (z mleka), klopsik w sosie własnym (z mąką pszenną, jajami), kasza jęczmienna (jęczmień), kapusta pekińska z majonezem (żółtka jaj, gorczyca), kompot.

Piątek

Barszcz czerwony (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), mandarynka, kompot.

Poniedziałek

Zupa z fasolki szparagowej (seler) ze śmietaną (z mleka), spaghetti (z mąki pszennej) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, banan.

Wtorek

Krupnik ryżowy (seler), kotlet z indyka w panierce (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, brokuł z masełkiem (z mleka), sok pomarańczowy.

Środa

Pomidorowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) ze śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z miruny, mąka pszenna, jaja), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Krem z dyni (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), schab pieczony, ziemniaki, sałata lodowa z pomidorem, papryką i sosem czosnkowym, kompot.

Piątek

Fasolowa (seler), makaron (z mąki pszennej) z serem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.

Smacznego!!!