JADŁOSPIS 5.02 – 16.02.2024r.

          Poniedziałek

Zupa cebulowa z ziemniakami (seler) i śmietaną (z mleka), klopsik w sosie pomidorowym ( jaja, mąka pszenna), kasza jęczmienna (jęczmień),sałata lodowa z pestkami słonecznika , kompot.    

Wtorek

Zupa pieczarkowa (seler) z makaronem (z mąki pszennej) i śmietaną (z mleka), kotlet z indyka  w panierce (z mąki pszennej i jaj), ziemniaki, marchewka gotowana (mąka pszenna) z masłem (z mleka), kompot.                 

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z ryżem i  śmietaną (z mleka), kotlet zryby (filet z miruny, z mąką pszenną, jajami), ziemniaki, surówka z  kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Zupa z fasolki szparagowej(seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), kurczak pieczony, surówka z kapusty pekińskiej z majonezem( gorczyca, żółtko jaj),ziemniaki, kompot.

Piątek

Barszcz czerwony( seler) z ziemniakami i śmietaną( z mleka), makaron (z mąki pszennej) z serem (z mleka),brzoskwinia, kompot.

Poniedziałek

Zupa kalafiorowa (seler)  ziemniakami,schab w sosie, makaron (z mąki pszennej),surówka z pomidorai ogórka kiszonego, kompot.

Wtorek

Zupa krem z zielonego groszku (seler) z ziemniakami i śmietaną (z mleka), kotlet mielony (z mąką pszennej i jajami), ziemniaki, buraczki zasmażane z masłem (mąka pszenna, mleko), kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) z makaronem i śmietaną (z mleka), paluszki rybne w panierce (filet z miruny      z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot.

Czwartek

Krupnik ryżowy (seler) , kapusta faszerowana(z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kompot, owoc.

Piątek

Grochówka (seler) zziemniakami, ryż z twarożkiem i śmietaną (z mleka), truskawki, kompot.    

Smacznego!!!