Jadłospis  7.11-18.11.2022r.

Poniedziałek

Zacierkowa i z ziemniakami (seler), schab w sosie (z mąką pszenną), kasza jęczmienna (jęczmień), sałatka z pomidorów, kompot.

Wtorek

Pomidorowa (seler) z makaronem (z maki pszennej) ze śmietaną (z mleka), kotlet            mielony (z mąką pszenną i jajami), ziemniaki, kapusta pekińska z majonezem (gorczyca, żółtka jaj),kompot.

Środa

Kapuśniak (seler), pierogi ruskie (mąka pszenna, jaja, mleko), sałata lodowa z sosem musztardowo-miodowym i pestkami słonecznika (gorczyca, miód), kompot.

Czwartek

Krem z marchewki (seler), kotlet z indyka w panierce (z mleka, jaja, mąki pszennej), ziemniaki, buraczki na ciepło(mleko, mąka pszenna), sok jabłkowy.

Piątek

Poniedziałek

Krupnik z kaszy jęczmiennej (seler, jęczmień) z ziemniakami, spaghetti (z mąką pszenną) z mięsem i sosem bolońskim, kompot, owoc.

Wtorek

Jarzynowa (seler) ze śmietaną (z mleka), gulasz mięsny (z mąką pszenną), kasza gryczana, sałatka z ogórka kiszonego i cebuli, kompot.

Środa

Zupa pomidorowa (seler) ze śmietaną (z mleka) i ryżem, ryba smażona (filet z miruny) w panierce (z mąki pszennej i jajka), ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot.

Czwartek

Ogórkowa (seler) ze śmietaną (z mleka) z ziemniakami, kurczak pieczony w sosie sojowo-miodowym (miód), ryż, fasolka szparagowa z masłem (z mleka), kompot.

Piątek

Barszcz ukraiński (seler) zziemniakami i śmietaną (z mleka) , pierogi z serem i śmietaną (z mleka), marchewka z jabłkiem, kompot.     

                                                                                             Smacznego !!!