sukces-naszych-uczniow-z-klasy-6c-w-konkursie-fundusze-norweskie

Sukces naszych uczniów z klasy 6c: Mileny, Kacpra, Franciszka i Karola w konkursie „Fundusze Norweskie”

Warto wierzyć w kreatywność wychowanków! – Sukces naszych uczniów z klasy 6 C- Mileny, Kacpra, Franciszka oraz Karola w konkursie „Fundusze Norweskie”.

Na konkurs plastyczno-cyfrowy „Fundusze Norweskie i EOG-o tym się wie”, można było wykonać pracę dowolną techniką cyfrową. Prace należało przesłać w formacie jpg, png lub w formie animowanej mp4, gif. Na zgłoszenia prac organizatorzy czekali do 31 marca 2021 r. Uczniowie klasy 6c odpowiedzieli z dużym zainteresowaniem tematem i możliwością pracy w grupie. Sama praca powstała na osnowie gier komputerowych. Koordynator konkursu Pani Lilianna Bogusławska od początku wierzyła, że praca jej podopiecznych zrobi wrażenie na kapitule konkursu. Przemawiała prostotą i krótkim przekazem treści. Uczniowie podeszli do tematu poważnie, ale i z dużą radością twórczą. To ich kreatywność spowodowała duży sukces zespołu. Na konkurs wpłynęło 2389 prac . Wybrano 100 zespołów uczniowskich z całej Polski, które zostały nagrodzone, w tym nasz zespół KAFKA. Uczniowie zdobyli cudowną nagrodę główną dla szkoły, mobilną pracownię komputerową, składająca się z szesnastu laptopów i szafy do ich przechowywania oraz indywidulane nagrody dla siebie. Wielkie gratulacje dla naszych uczniów oraz dla Pani Lilianny
Bogusławskiej za koordynowanie działań konkursowych. Podziękowania również dla Pana Radosława Stańczaka za pomoc techniczną w konkursie.