ZNAMY WYNIKI 3. SZKOLNEGO KONKURSU PISANIA LISTÓW

We wtorek, 12.10.21r. odbył się w naszej szkole 3. Szkolny Konkurs Pisania Listów. Dzisiaj natomiast Pani Wicedyrektor wręczyła nagrody jego Zwycięzcom.
Z ogromną przyjemnością informujemy, że Laureatką 3. Szkolnego Konkursu Pisania Listów została Natalia D. z klasy 8D, która rewelacyjnie poradziła Sobie z konkursowym zadaniem. Wyróżnienia w konkursie zdobyły: Izabela P. z klasy 8B, Nina J. z 7A, Maria N. z 7D oraz Małgorzata R. z 6C. Gratulujemy nagrodzonym Dziewczynkom talentu i umiejętności, a wszystkim Uczestnikom konkursu dziękujemy za zaangażowanie i udział w epistolarnych zmaganiach.

Podziękowania składamy również Pani Dorocie Zaperty oraz wszystkim Pracownikom Poczty Polskiej za wspieranie naszych konkursowych działań i ufundowanie  nagród dla Uczniów naszej szkoły. Jesteśmy wdzięczni, że od samego początku możemy liczyć na Państwa pomoc i przychylność dla  naszej konkursowej inicjatywy. Miejmy nadzieję, że tradycja pisania listów pozostanie żywa i nie ustąpi miejsca cyfrowej komunikacji…