Życzenia świąteczne dla Podopiecznych Domowego Hospicjum Ewdomed i Fundacji Ewdomed w Konstancinie – Jeziornie

Od ponad roku klasa 8b współpracuje pod opieką p. Agnieszki Rekosz – Barylak oraz p. Jolanty Matyjasiak i p. Liliany Bogusławskiej z wolontariuszką Fundacji Ewdomed – p. Irminą Gerszewską z Fundacji Ewdomed, czyniąc dobro na rzecz Podopiecznych Domowego Hospicjum Ewdomed.

W ubiegłym roku klasa 8b wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Kilometry dobra Dzięki hojności Rodziców udało się przekazać pieniądze na rzecz Hospicjum, potrzebne na zakup USG, a Izabela P. otrzymała Dyplom Superbohatera za wyjątkowe starania dla Podopiecznych Hospicjum.

W tym roku szkolnym p. Agnieszka Rekosz – Barylak  wraz z p. Jolantą Matyjasiak wzięły udział w sierpniowym  Projekcie Kulturalnym Misz Masz Fundacji Ewdomed, realizowanym na terenie Parku Zdrojowego Gminy Konstancin – Jeziorna w partnerstwie z Konstancińskim Domem Kultury i Fundacją Muzyczni Czarodzieje, zaś p. Lilianna Bogusławska uczestniczyła we Mszy św. i koncercie dla Podopiecznych Hospicjum.

Zamykając ten rok kalendarzowy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia klasa 8b przygotowała niespodziankę dla Podopiecznych Hospicjum w postaci muzycznej kartki świątecznej z życzeniami i nagranymi przez klasę kolędami.

Mamy nadzieję, że nasze starania ulżą w cierpieniu osobom zmagającym się z chorobami, a nam  dadzą poczucie wspólnoty i solidarności z Nimi.

W muzycznej kartce świątecznej…                                                                                                                    

życzenia składali Janek T. i Antek P. z klasy 8b                                                                                                     
opracowanie tekstu życzeń przygotowała nauczycielka j. polskiego p. Agnieszka Rekosz – Barylak                                     
kolędy zaśpiewali uczniowie klasy 8b pod kierunkiem wychowawczyni klasy 8b – p. Jolanty Matyjasiak oraz nauczyciela muzyki p. Ireneusza Dwojaka, który akompaniował na fortepianie                                                         
montażu prezentacji dokonała Izabela P. z klasy 8b                                                                                               
Koordynatorkami projektu były p. Agnieszka Rekosz – Barylak oraz p. Jolanta Matyjasiak

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2022 Roku!